Warsztaty ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU „Ciało – mój dom” – życie w zgodzie z naturą

18 listopada odbędą się w naszym Centrum warsztaty ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU „Ciało – mój dom” – życie w zgodzie z naturą.

Warsztat składa się z dwóch części – doświadczalnej – zajęcia ruchowo- taneczne oraz część przeznaczona na wiedzę na temat naturalnych metod dbania o swój dobrostan. Pierwsza część to warsztaty „Ciało – mój dom” to warsztaty poświęcone świadomości ciała, komunikacji z sobą samym przez ruch, ciało w ruchu. Podczas zajęć tanecznych poznasz inny wymiar ruchu. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego. Odkryjesz wolność, swobodę i dobrą zabawę w ruchu intuicyjnym, autentycznym i improwizacjach ruchowo – tanecznych. Tutaj nie ma powinności, choreografii. Zaproszenia ruchowe to impuls do odkrycia Twojego rytmu i mądrości płynącej z ciała. „Ruch wpływa na to jak się czujemy, a to jak się czujemy wpływa na to, jak się poruszamy, a to z kolei na obrazy, jakie w nas powstają”. /Halprin/

Podczas warsztatów przejdziemy przez aktywności pogłębiające świadomość ciała, a następnie pewność siebie i stawianie granic. W drugiej części warsztatów ŚCIEŻKI DOBROSTANU – „Życie w zgodzie z naturą” dowiemy się na temat prostych sposobów, jak dbać o swoje ciało w naturalny sposób, aby mieć energię lub dbać o swoją odporność. W zdrowym ciele – zdrowy duch! Aby przygotować się do warsztatów ubierzcie się wygodnie, aby móc swobodnie się poruszać. Można na sali założyć grube skarpety zamiast butów, aby było wygodniej.

Warsztaty poprowadzi Iwona Karpińska, twórczyni Emocji w naturze. Coach, instruktorka i przewodniczka kąpieli leśnych, autorka zestawu kart „Ciało-moja ziemia”, które służą do autoterapii, coachingu i budowania pozytywnej relacji z własnym ciałem.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: 
https://tiny.pl/c4nwq

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”