Badanie społeczne to mapa skarbów: odkrywaj, interpretuj, działaj!

10 kwietnia zapraszamy na szkolenie Marty Nazaruk-Napory “Badanie społeczne to mapa skarbów: odkrywaj, interpretuj, działaj”.

Warsztat będzie podróżą po krainie badań społecznych (diagnoz i ewaluacji). Z dostępną na zajęciach mapą będziemy poruszać się na spotkaniu tak, aby wspólnie ułożyć plan badania, poznać metody badawcze, obejrzeć różne narzędzia, interpretować zebrane dane oraz zapoznać się z różnymi formami prezentacji wyników badania. A co będzie tym skarbem? To na spotkaniu razem odkryjemy!

Marta Nazaruk-Napora to specjalistka ds. partycypacji i badań społecznych, która posiada ponad 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu badań społecznych. Jej umiejętności obejmują analizę danych, facylitację spotkań oraz pracę z metodologią projektową. Jest absolwentką socjologii oraz analizy danych UMCS w Lublinie, ukończyła również kurs trenerski w Holistycznej Szkole Trenerów. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychologii. Jest współzałożycielką stowarzyszenia Lubelska Grupa Badawcza, realizuje zlecenia badawcze dla różnych instytucji i organizacji. Współtworzyła również mapy sentymentalne dla Lublina. Jej pasją jest edukacja przyrodnicza oraz techniki relaksacyjne w naturze, takie jak kąpiele leśne. Jest matką trójki dzieci, które nie podzielają jej fascynacji bazami danych z tysiącem ankiet.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj 👇
https://tiny.pl/d7qms


Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”