Kadra

Absolwentka kulturoznawstwa i socjologii UMCS w Lublinie oraz doradztwa zawodowego na WSNS. . 15-letnie doświadczenie w animacji społeczno – kulturalnej, pisaniu i realizacji projektów oraz prowadzeniu warsztatów rozwojowych. Stypendystka MKiDN. Po intensywnym czasie nabywania doświadczenia zawodowego stwierdziła, że czas powiedzieć STOP i zadbać o swój spokój i  rozwój interpersonalny w poczuciu równowagi. Od tamtej pory ukończyła kurs instruktora neuromedytacji I stopnia (jest w trakcie II stopnia), a także MBSR (kurs redukcji stresu metodą Mindfulness) oraz MBCL (kurs współczucia w oparciu o uważność). Zdobyła zawód florystki i uprawnienia do hortiterapii. Autorka cyklu warsztatów „Zielone Źródła Mocy”, łączących terapeutyczną rolę przyrody z technikami medytacyjnymi. Wiceprezeska Stowarzyszenia Bona Fides. 

 
 

Koordynatorka projektów edukacyjnych i społecznych, organizatorka wydarzeń kulturalnych, animatorka społeczna, konsultantka strategii rozwoju JST i trenerka umiejętności psychospołecznych.  W swoich działaniach zawodowych od 2010 roku skoncentrowana głównie na rozwoju, wspieraniu i aktywizacji kobiet. Współtworzy Centrum Wsparcia Liderek. Zafascynowana cymatyką i tańcem, jako autentyczną formą ekspresji, prowadzi sesje medytacji w ruchu, uwalniania napięć z ciała i relaksację dźwiękiem bazującą na metodzie Petera Hessa.

Psychoterapeutka i fotograf. Koordynuje działania promocyjne Stowarzyszenia Wspierania Aktywności BONA FIDES od 2013 roku. Autorka / współautorka materiałów promocyjnych Stowarzyszenia BONA FIDES. W latach 2013-2018 zarządzała stroną internetową Stowarzyszenia Wspierania Aktywności BONA FIDES.  W 2018 roku koordynowała kampanię informacyjno-edukacyjnej w ramach projektu “Interdyscyplinarność pomocy jako narzędzie przeciwdziałania przestępczości województwie lubelskim”. Posiada wiedzę na temat zagadnień związanych z realizacją projektów. Odbyła szereg szkoleń specjalistycznych  z zakresu pomocy osobom doświadczającym przemocy.

Socjolożka, edukatorka, tutorka, trenerka WenDo. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Aktywnie działa w organizacjach działających na rzecz kobiet i społeczności lokalnych. Czynnie i nieustannie zajmuje się pisaniem i realizacją projektów społeczno-kulturalnych. Realizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Kilkukrotnie nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną.

Psycholożka, animatorka społeczna, od 15 lat działaczka lubelskiego Homo Faber. Koordynatorka zespołu psychologicznego pracującego na rzecz uchodźców w przestrzeni Baobab, koordynatorka wsparcia psychologicznego dla zespołów projektowych i wolontariuszy. Prowadzi warsztaty, spotkania, psychoedukacyjne i treningi antywypaleniowe, o równowadze, granicach i pielęgnowaniu swoich zasobów.