Na sygnale – warsztat edukacyjno – rozwojowy dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy

📣  16 i 22 listopada odbędzie się w naszym Centrum warsztat, który poprowadzi Marta Sienkiewicz.

Na sygnale – warsztat edukacyjno – rozwojowy dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy.

Cel warsztatu: Stres, nadmiar obowiązków, brak równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz wysokie oczekiwania mogą prowadzić do fizycznego i psychicznego wyczerpania. Ten warsztat jest poświęcony zrozumieniu, diagnozowaniu, i radzeniu sobie z wypaleniem oraz jego wpływem na życie osobiste i zawodowe.

Dla kogo jest ten warsztat: Zwracamy się szczególnie do kobiet, które w swojej pracy w organizacjach (fundacjach, stowarzyszeniach, grupach nieformalnych) pomocowych, wspierających, humanitarnych spotykają się z drugim człowiekiem.

Plan warsztatu:

Wprowadzenie do wypalenia zawodowego

Skutki wypalenia zawodowego

Diagnoza i rozpoznawanie wypalenia

Wsparcie i prewencja

Jak się przygotować: Wystarczy Twoja gotowość i otwartość do podzielenia się. Ubierz się wygodnie i komfortowo. Proponujemy dwa terminy warsztatu. Wybierz termin, który bardziej Ci odpowiada, zarejestruj się i przyjdź.

Kwestionariusze zgłoszeniowe znajdziesz tutaj 👇

16 listopada

https://tiny.pl/c4nwf

22 listopada

https://tiny.pl/c4nwb

Osoba prowadząca: Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, od 15 lat działaczka lubelskiego Stowarzyszenia Homo Faber. Koordynatorka zespołu psychologicznego pracującego na rzecz uchodźców w przestrzeni Baobab, koordynatorka wsparcia psychologicznego dla zespołów projektowych i wolontariuszy. Prowadzi warsztaty, spotkania, psychoedukacyjne i treningi antywypaleniowe, o równowadze, granicach i pielęgnowaniu swoich zasobów.

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”