Jesienna OdNowa!

Dobrostan jest u nas słowem odmienianym przez wszystkie przypadki. Dzielenie się z Wami wiedzą, doświadczeniem i technikami wspierającymi wellbeing oraz życiową równowagę jest głównym założeniem działania Centrum. Lubimy pokazywać Wam również, co same odkryłyśmy w tym temacie. Zapraszamy zatem na warsztaty z Paulina Słomińska.

~ OdNowa ~
🧘🏻 Podczas spotkania dowiesz się, jak wspierać swój DOBROSTAN i redukować poziom stresu. Pracując holistycznie na poziomie ciała, umysłu i ducha, będziemy wzmacniać poczucie spokoju, harmonii i radości.
🤸🏻 Poprzez konkretne techniki, świadomy ruch oraz taniec intuicyjny, uwolnimy nagromadzone w ciele napięcia i wejdziemy w głębszy kontakt ze sobą. Będzie to czas odpuszczenia, głębokiego resetu i zrzucenia „bagażu”, który już nam nie służy.
🛸 Całość dopełni relaksacja w dźwiękach handpana, mis, dzwonków oraz innych precyzyjnie dobranych instrumentów, wprowadzająca w stan głębokiego odprężenia.
Paulina Słomińska
Koordynatorka projektów edukacyjnych i społecznych, organizatorka wydarzeń kulturalnych, animatorka społeczna, konsultantka strategii rozwoju JST i trenerka umiejętności psychospołecznych. W swoich działaniach zawodowych od 2010 roku skoncentrowana głównie na rozwoju, wspieraniu i aktywizacji kobiet. Zafascynowana cymatyką i tańcem, jako autentyczną formą ekspresji, prowadzi sesje medytacji w ruchu, uwalniania napięć z ciała i relaksację dźwiękiem bazującą na metodzie Petera Hessa.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj 👇
 
Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!
„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”