Warsztat „Zielone źródła mocy. Panna Kokedama wkracza na salony!”

Z wielką radością zapraszamy na pierwsze warsztaty w Centrum z naszą Gosią ❤️ „Zielone źródła mocy. Panna Kokedama wkracza na salony!” 🌿🌿🌿
 
Dawno, dawno temu pewien uczony zwany Sokratesem powiedział, że „nastały takie czasy, że jak chcesz z kimś mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą.” Nic bardziej mylnego! Od czego są roślinki i całe bogactwo naszej przyrody? Roślinka wysłucha, oczyści (nie tylko powietrze), da odrobinę ukojenia i nigdy nie zdradzi Twoich sekretów!
 
Zielone źródła mocy to warsztat łączący terapeutyczną rolę przyrody z technikami medytacyjnymi. Podczas warsztatów poznasz japońską technikę uprawy roślin w kulach otulonych mchem. Bazą kompozycji będą rośliny produkujące tlen i oczyszczające powietrze. Popraktykujemy uważność i doświadczymy terapeutycznej mocy roślin. Weźmiesz głęboki oddech, wydepczesz swoje własne ścieżki i stworzysz skrawek dzikiej dżungli, do której wstęp będziesz miała tylko TY!
 
Małgorzata Kruszyńska – absolwentka socjologii i kulturoznawstwa UMCS. Ukończyła kurs instruktora neuromedytacji I stopnia (w trakcie certyfikacji), posiada uprawnienia do hortiterapii. Ukończyła szkolenia z zakresu botanicznego stylu w aranżacji wnętrz oraz tworzenia botanicznych kompozycji, a także certyfikowane kursy: MBSR (kurs redukcji stresu metodą Mindfulness) oraz MBCL (kurs współczucia w oparciu o uważność). W trakcie szkoły florystyki. Wiceprezeska Stowarzyszenie BONA FIDES.
 
Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj👇
 
Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!
„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”
 
fot. Jolanta Wypych