Warsztaty WENDO już w najbliższy weekend!

Ostatnie warsztaty WENDO organizowane w naszym Centrum wywołały falę entuzjazmu i obiecałyśmy, że zaprosimy Was na kolejny termin. Rezerwujcie sobie zatem najbliższy weekend.

Warsztaty WenDo są jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet. Łączą w sobie metody samoobrony fizycznej i psychicznej. W trakcie ich trwania uczymy się jak w każdej sytuacji, w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezbronną oraz jak reagować na przemoc. WenDo wzmacnia poczucie pewności siebie i własnej wartości.

Warsztaty poprowadzi Karolina Suska – edukatorka, trenerka WenDo, tutorka. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Od ponad 10 lat prowadzi działania aktywizujące na rzecz kobiet. Realizatorka wielu warsztatów rozwojowych. Nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną i kulturalną.

Kiedy?  (14-15.04.2023 r. godz. 10:00 – 16:00)
Gdzie? Centrum Wsparcia Liderek przy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności „Bona Fides” ul. Niecała 18/3 w Lublinie

Wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030.