ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU “Siła umysłu”

Zgodnie z obietnicą wrzucamy pakiet informacji o szkoleniu ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU “Siła umysłu” z Iwoną Karpińską, na które zapraszamy Was już w przyszłym tygodniu.

👉 Warsztat porusza tematykę naszych myśli, które mają ogromną moc wspierania nas w działaniu lub …hamowaniu i ograniczaniu. Zajmiemy się na nim higieną umysłu i wybieraniu tych myśli, które nam służą. To wszystko jednak przy ogromnym wsparciu ruchu i naszego ciała, ponieważ „to, co myślimy wpływa na to jak się poruszamy, a to jak się poruszamy na to, co myślimy”. /Halprin/
👉 Podczas warsztatów przejdziemy przez aktywności, które pomogą w odnalezieniu swoich zasobów, pewności siebie, a także nauczymy się, jak korzystać ze swoich własnych pozytywnych doświadczeń, aby wzmacniać siebie w działaniu i korzystać z tych prostych metod na co dzień, aby dodać sobie odwagi.
👉 Aby przygotować się do warsztatów ubierzcie się wygodnie, aby móc swobodnie się poruszać. Można na sali założyć grube skarpety zamiast butów, aby było wygodniej.

👉 Warsztaty poprowadzi Iwona Karpińska, twórczyni @emocje_w_naturze. Coach, instruktorka i przewodniczka kąpieli leśnych, autorka zestawu kart „Ciało-moja ziemia”, które służą do autoterapii, coachingu i budowania pozytywnej relacji z własnym ciałem.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj👇
 

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”