Spisz się na/prawdę. Warsztat budowania autentycznego wizerunku w social mediach

Możemy chyba już sobie szczerze powiedzieć, że czas natrętnej, nadymanej, sztucznej i reklamowej komunikacji dawno się skończył. A na pewno dla organizacji, fundacji, stowarzyszeń i inicjatyw, którym zależy na relacjach, łączeniu ludzi o podobnych wartościach i myśleniu o świecie. Na warsztacie popracujemy nad rozmową – nie monologiem, nad budowaniem autentyczności, szczerości, bliskości w komunikacji w mediach społecznościowych. Opowiemy sobie o tym, co nas zatrzymuje przed pokazywaniem radosnej prawdy, ale i porażek. Popracujemy nad świeżym, przewróconym do góry nogami i ciekawym komunikatem.
Będą też zagadnienia techniczne: jak ułatwić sobie komunikację i obecność w social mediach, by nie obciążała naszego czasu? Skąd czerpać inspiracje do postów, treści, grafiki czy video?Jak planować naszą obecność w mediach społecznościowych?
O tym wszystkim, wyłącznie praktycznie, opowie Wam już w najbliższą środę Marta Sienkiewicz.

Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, wieloletnia działaczka lubelskiego Homo Faber. Fascynuje się nowymi technologiami komunikacyjnymi, a od 10 lat zajmuje się mediami społecznościowymi i obecnością marek, firm, organizacji w sieci. Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje dla firm, fundacji i stowarzyszeń.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj 👇
https://tiny.pl/wbhg4

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”