Cudo-twórczynie. Spotkanie o decyzjach, wyborach i odwadze

29 listopada wyruszamy w podróż do CUDA Studio!  Przed nami spotkanie – inspiracja i spotkanie – rozmowa. W grupie kilkunastu kobiet odwiedzimy nowe miejsce na mapie Lublina, miejsce stworzone przez dwie kobiety – artystki. Powstanie CUDA Studio było pomysłem na ich osobistą potrzebę posiadania miejsca, gdzie bez skrępowania mogłyby realizować swoje artystyczne projekty, zapraszać do nich osoby chcące uczyć się nowych rzeczy, wspierać kobiety i spędzać wspólnie czas. Wizyta będzie miała charakter rozmowy z elementami kręgu kobiet i warsztatu.

Termin: 29 listopada
Czas: 17:00 – 19:00
Miejsce: CUDA Studio, ul. Bukowa 15, 20-353 Lublin

fot. Bartek Żurawski

Ania Link zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki w swojej pracowni od 2014 roku. Istotą jej pracy jest zapraszanie innych do swojego świata, w którym piękno powstaje poprzez uważność na potrzeby drugiego człowieka.
W swoim pragnieniu dzielenia się pasją do rzemiosła, Ania Link realizuje najśmielsze pomysły i redefiniuje ceramikę ścienną, zacierając granice pomiędzy designem a sztuką. Współtwórczyni nowej przestrzeni kreatywnej w Lublinie – CUDA Studio.

Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, aktywistka. Od 13 lat związana z lubelskim Stowarzyszeniem Homo Faber pracującym na rzecz praw człowieka, członkini zarządu, koordynatorka działań edukacyjnych, kulturalnych
i społecznych. Założycielka marki odzieżowej Marszka, artystka tworząca
w tekstyliach, nauczycielka szycia i współtwórczyni nowej przestrzeni kreatywnej w Lublinie – CUDA Studio.