Bezpłatne warsztaty WenDo!

Już 5-6 listopada o godz. 10:00-16:00, jedyna, niepowtarzalna okazja na bezpłatny udział w warsztatach WenDo, które poprowadzą Karolina Suska i Agnieszką Janiszewska.

Info od dziewczyn:
„Przyjdź i odkryj swoją siłę 🔥🔥🔥
WenDo to w polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet”. WenDo jest jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej. Umiejętności zdobyte na WenDo są przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

ODKRYJ SWOJĄ MOC! 🔥🔥🔥
Jeśli chcesz poczuć moc, odzyskać siłę, uwolnić głos…
Jeśli chcesz przestać czuć się bezradną i bezbronną wobec ataków słownych i fizycznych w miejscach publicznych, na ulicy, w szkole, w pracy, w domu…
Jeśli chcesz doświadczyć własnej siły fizycznej, uwolnić swój oddech i głos, wyraźniej dostrzec swoje możliwości i zasoby, odzyskać poczucie wpływu…

Weź udział w WenDo!

Każda kobieta i dziewczynka może nauczyć się skutecznie bronić. Nie musisz mieć dużo siły, ani nadzwyczajnej sprawności.

Na warsztaty zapraszamy dorosłe kobiety z całej Lubelszczyzny. Liczba miejsc ograniczona, przyjmiemy max. 10 kobiet. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy mały poczęstunek, ale nie zapewniamy noclegów, obiad we własnym zakresie.
📩 Zapisz się, dzwoniąc na numer 534 737 453 lub pisząc na maila kar.suska@gmail.com.
Serdecznie zapraszamy!”