Warsztat „Dobre fundamenty pod przyszłe działania”

26 czerwca zapraszamy do Centrum na ostatnie warsztaty przed naszą wakacyjną przerwą. Warsztat „Dobre fundamenty pod przyszłe działania” jest to propozycja dla osób rozważających założenie własnej organizacji.

Ola Rutkowska odpowie na pytanie, czy warto założyć własną fundację, a może lepiej stowarzyszenie? Jakie są ich wady i zalety? Warsztat będzie formą „poradnika” dla początkujących. chcących rozpocząć działalność społeczną. Dedykowany gotowym na zmiany i chętnym do podejmowania nowych wyzwań.

Aleksandra Rutkowska
– absolwentka socjologii i administracji. Aktywna Członkini Zarządu stowarzyszenia oraz fundacji. Czynnie zajmuje się pisaniem i realizacją projektów edukacyjnych i społecznych oraz poradniczych i interwencyjnych o charakterze interdyscyplinarnym. Stypendystka MKiDN. Pasjonatka tematyki budowania zespołów, rozwoju lokalnej współpracy oraz zmiany społecznej. Organizatorka wydarzeń rekreacyjno-sportowych w lokalnej społeczności.

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”